Obaly

Zásilky jsou baleny v kartonové krabici. Můžete zvolit i levnější varianu bublinkové obálky.

Většinu plastových obalů, které používáme jako výplně pro expedici k vám, jsou již min. jednou použité a dostáváme je se zbožím od našich dodavatelů. Nemusíte se tak bát, že bychom zbytečně zatěžovali životní prostředí. 

 

Balení přáníček

Každé přání je rozevírací a dodáváme je včetně obálky a celofánového obalu, který lze po sejmutí ochranné pásky zalepit a tak použít místo obálky. Pokud je jako základ přání použit hnědý (kartonový) papír, přikládáme hnědou obálku. 

Obálky jsou součástí přání Přání v obálce

Jak zabalit přání

K objemnějšímu 3D přáníčku, které už je problematické "nacpat" do standardní přiložené papírové obálky, přikládáme větší papírovou obálku ZDARMA.

Při odesílání poštou se mohou některá 3D přáníčka poškodit (např. ty co obsahují sušené květy). Doporučujeme proto použít bublinkovou obálku nebo raději kartonovou krabičku. Bublinkové obálky nabízíme v sekci Obálky, kde si můžete koupit také dárkovou krabičku pro čtvercový formát přáníčka.

Cena poštovní služby Česká pošta - obyčejné psaní EKONOMICKÉ (od 1.2.2018):

  • bublinková obálka (do 50 g, max. rozměry 23,1 x 16,4 x 0,5 cm) .... 19 Kč
  • bublinková obálka (do 100 g, max. rozměry 35,3 x 25 x 2 cm) ....... 23 Kč

Od 1.2.2020 je možné odesílat listovní zásilku jako Doporučené psaní PRIORITNÍ – pošta doručí zpravidla následující pracovní den po dni podání. Psaní musím být viditelně označené D+1..... +7 Kč

Obálky a celofánový obal jsou součástí přání U 3D přání pro zasílání poštou použijte bublinkovou obálku

Ruční­ přáníčka - výroba a prodej ruční­ch přání­ | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu