Tvorba webových stránekO nás

Jsme malá firma, založena roku 1999, zabývající se tvorbou webových stránek. Již od počátku kladem důraz nejen na funkčnost a kvalitu webů, kterou bereme jako samozřejmost, ale také na jejich vzhled - grafiku. Dávno před tím, než Internet spatřil světlo optických kabelů jsme pracovali v oblasti IT jako programátoři, správci PC a sítí. A právě Internet nám otevřel nové možnosti. Naši práci můžete vidět na www.flash-i-net.cz a také tyto stránky s přáníčky jsou ryze naším dílem.

Jak jsme se dostali od Internetu k tvorbě ručních přání?

I počítačový grafik má potřebu si někdy od počítače odpočinout. A jelikož mu to nedá a nutně musí zase něco vymýšlet a tvořit, postupem času se z koníčka stává živnost, která ale koníčkem zůstává. A tak v červenci 2014 spouštíme eShop.

O výrobě ručních přáníček

Základ ručně vyráběných přání je čisté rozevírací papírové blahopřání, většinou formátu 13 x 13 cm a 10,5 x 21 cm (bílé s gramáží 300g/m2, kraft 280g/m2). To pak doplňujeme barevnými papíry na scrapbook nebo papíry tiskneme sami. Pomocí lisovacího přístroje vysekáváme nebo embosujeme jednotlivé tvary. Razítky tiskneme vzory, které ručně vymalujeme. Pro dokonční používáme nejrůznější techniky - embosovacé prášky, speciální barvy, gely, třpytky, knoflíčky či mašličky ve stejném designu. Některé kytičky kupujeme již hotové, jiné si vyrábíme sami. Dalším zajímavým doplňkem jsou ručně vyrobené dekorace z polymerové hmoty. Na našich přání tak najdete mrkvičky, sýry, pečivo, dorty i bonboniéry, zmrzliny, vafle či popcorn a pro rybáře třeba žížalky. Většinu použitých krajek ručně háčkujeme. Vyrábíme také voňavé bylinkové pytlíčky, které vyšíváme. Pozor, bylinky v nich jsou z vlastní zahrádky!

2014

Od podzimu 2014 máme v nabídce originální přání, které slouží zárověň jako dárek - přání a obrázek v jednom. Obrázek obsahuje přání, jehož otevíraní je zajištěno provázkem a po otevření obsahuje obálku s kartičkou pro vepsání textu, či vložení peněz nebo dárkové karty. Toto originální přání koupíte jen u nás ... tedy alespoň do doby, než náš nápad někdo nezkopíruje :-)

2015

V roce 2015 jsme vytvořili novou kategorii "přáníček s dárečkem". Přáníčko obsahuje dáreček ve formě přívěšku na tašku, baťůžek či kabelku nebo záložku do knížky. V listopadu 2015 nově přidáváme vánoční ozdoby a dekorace.

2016

V lednu 2016 zakládáme novou kategorii "Jmenovky na dárky" a v únoru 2016 dokonce "Dárky". V této sekci jsou dárky, které opět obsahují obálku s kartičkou pro vepsání textu. Začínáme tzv. Shadow boxem (5 cm hluboká krabička s přenastavitelnými odděleními) a přidáváme i ručně vyrobené krabičky s dárky. Od května 2016 vyrábíme také krabičky na peníze s přáníčkem, např. k promoci nebo svatební, ty najdete v sekci "Krabičky na peníze".

2017

Během února 2017 přidáváme do sekce "Přání k narození dítěte" novinku Přání ke křtinám. V tomto období také začínáme s novým formátem přáníčka 10,5 x 21 cm v hnědé (kartonové) barvě. Od září 2017 také v bílé.

Novinkou podzimu 2017 jsou obdélníková Vánoční přáníčka na peníze. Přáníčka na peníze mají zavírání pomocí provlečené mašličky, která se zaváže přes přední stranu přání a přidržuje tak vložené bankovky.

2018

Nová 3D tiskárna! Teď můžeme tisknout, co se nám zlíbí. Od hokejek a puků, až třeba po tonet židle do dárkových obrazů a krabiček. K tisku používáme různé druhy filamentů - dřevěné, gumové, sádrové pro jednoduché opracování, průhledné ...

V září roku 2018 představujeme novinku - bílou dárkovou krabičku pro čtvercová přáníčka formátu 14x14 cm. Krabičku lze zakoupit čistou nebo na přání dekorovanou. Některá přáníčka nabízíme včetně dekorované dárkové krabičky a to především svatební či k narození miminka.

2019

Jelikož je velký zájem o přáníčka na peníze, začali jsme v červnu vyrábět speciální podlouhá přáníčka, která po rozevření obsahují obálku na peníze o rozměru cca 20 x 9 cm. Zavírání obálky je pomocí provázku obtočeným kolem papírových koleček. Na pravé straně je kapsa na přání (obsahuje bílé rozevírací přání) a prostor pro zasunutí dvou dárkových karet (formát platební karty).

 

Originální přáníčkaNaše přání neobsahují žádné předtištěné texty!

Nemusíte tak zjišťovat, zda přání, které se vám líbí, má také vhodný text. Co napíšete je již jen na vás. Určitě tak uděláte dotyčnému větší radost, než nějakým neosobním a laciným sdělením.

Skladové zásoby

Jelikož co přání to originál, je většina produktů v eShopu skladem jen po jednom kuse. Pokud vyrobíme stejné přání, většinou se v něčem nepatrně liší a tak jej i znovu nafotíme. Změny jsou nejen v použitém papíru - jedna sada obsahuje různé vzory, ale také námi vyrobené dekorace.

Facebook

Njdete nás také na Facebooku. Tam zveřejňujeme všechny naše novinky. Pokud nás chcete podpořit, naše Facebooková adresa je:

www.facebook.com/rucnipranicka

 

Ruční­ přáníčka - výroba a prodej ruční­ch přání­ | Nahoru | Zpět | Hlavní stránka | Mapa webu