Doprava a platba

Jelikož je pro nás důležité, aby cena za poštovné a balné byla co nejnižší, nabízeme vám několik variant doručení zboží dle jeho typu a množství ks.

Termíny dodání Česká pošta v rámci ČR:

Objednávky přes Českou poštu odesíláme do 3 pracovních dnů. Česká pošta zásilku doručí obvykle do 2 pracovních dnů.

Pohyb své zásilky můžete sledovat na internetu ve Sledování zásilky, nebo prostřednictvím mobilní aplikace Pošta Online. Ta je k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android i iOS.

  • Nebudete-li zastiženi, bude na poště zásilka standardně uložena 15 dní.
  • Můžete zažádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou.

Termíny dodání PPL v rámci ČR:

Objednáte-li zboží přes přepravní společnost PPL na dobírku do 7:00 hod., zboží většinou ještě ten den (pracovní den) odesíláme a PPL doručí následující pracovní den. Doručení zásilky se může zpozdit z důvodu probíhajících akcí jako Black Friday a Vánoce a to o jeden až dva dny!

Přání zasílané jako Doporučené psaníČeská pošta - Listovní zásilka - Ekonomické v rámci ČR:

Doporučené psaní ekonomické (platba předem) ...... 95 Kč

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Zásilka bude zabalena v poštovní kartonové krabici. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS. Zásilka větších rozměrů je automaticky změněna na Balík s dobírkou (ČP informuje o termínu dodání).

Doporučené psaní ekonomické (platba předem) ...... 75 Kč (bublinková obálka)

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Z důvodu možného poškození doporučejeme si takto zaslat pouze 1-3 kusy přání. Přání bude zabaleno v bublinkové obálce! U objednávek, které se můžou při přepravě poškodit, se balení změní na kartonovou krabici a cena se automaticky navýší na 95 Kč. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS.

Doporučené psaní (dobírka) ....... 125 Kč

Zboží bude zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Zásilka bude zabalena v poštovní kartonové krabici. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS.  Zásilka větších rozměrů je automaticky změněna na Balík s dobírkou (ČP informuje o termínu dodání).

Doporučené psaní ekonomické (dobírka) ...... 105 Kč (bublinková obálka)

Zboží bude zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Zboží bude následně zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Z důvodu možného poškození doporučejeme si takto zaslat pouze 1-3 kusy přání. Přání bude zabaleno v bublinkové obálce! U objednávek, které se můžou při přepravě poškodit, se balení změní na kartonovou krabici a cena se automaticky navýší na 125 Kč. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS.

Přání zasílané jako Doporučené balíček

PPL v rámci ČR:

Firemní / soukromý balík ................. 105 Kč

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zákazníkovi zasláno prostřednictvím služby PPL. Zásilka bude zabalena v kartonové krabici.

Firemní / soukromý balík - dobírka ..... 135 Kč

Zboží bude zákazníkovi zasláno na dobírku prostřednictvím služby PPL. Zásilka bude zabalena v kartonové krabici.

  • Doručení následující pracovní den v rozmezí 8:00 – 18:00 hod.
    (Pokud chcete obrdržet zboží následující den, objednávejte do 7:00 hod.)
  • Možnost doručení i sobotu
  • Možnost změnit adresu a den dodání dle instrukcí zaslané společností PPL e-mailem.
  • Doručení zásilky se může zpozdit z důvodu probíhajících akcí jako Black Friday a Vánoce a to o jeden až dva dny!
  • Platba platební kartou nebo v hotovosti
  • Sledování pohybu zásilek prostřednictvím systému www.ppl.cz

Osobní odběr:

Platba převodem (celková částka bude uhrazena předem na náš účet)

Zboží bude vyskladněno a připraveno k osobnímu odběru na adrese: Ruční přáníčka, Kvítková 4703, 760 01 Zlín (vedle budovy hotelu Ondráš, vchod Stinex (u prodejny O2), 5. patro, dveře 505). Objednané zboží na žádost uložíme na vrátnici, kde si jej můžete vyzvednou ve všední den od 6:00 - 18:00 hod.

Jelikož není výroba a prodej přání hlavní činností naší firmy, prosím uveďte den a alespoň přibližnou hodinu osobního převzetí.