O nás

HanaSolo

Jsme malá firma, založena roku 1999, zabývající se tvorbou webových stránek. Již od počátku kladem důraz nejen na funkčnost a kvalitu webů, kterou bereme jako samozřejmost, ale také na jejich vzhled - grafiku. Dávno před tím, než Internet spatřil světlo optických kabelů jsme pracovali v oblasti IT jako programátoři, správci PC a sítí. A právě Internet nám otevřel nové možnosti. Naši práci můžete vidět na www.hanasolo.cz a také tyto stránky s přáníčky jsou ryze naším dílem.

Jak jsme se dostali od Internetu k tvorbě ručních přání?

I počítačový grafik má potřebu si někdy od počítače odpočinout. A jelikož mu to nedá a nutně musí zase něco vymýšlet a tvořit, postupem času se z koníčka stává živnost, která ale koníčkem zůstává. A tak v červenci 2014 spouštíme eShop.

O výrobě ručních přáníček

Základ ručně vyráběných přání je čisté rozevírací papírové blahopřání, většinou formátu 13 x 13 cm a 10,5 x 21 cm (bílé s gramáží 300g/m2, kraft 280g/m2). To pak doplňujeme barevnými papíry na scrapbook nebo papíry tiskneme sami. Pomocí lisovacího přístroje vysekáváme nebo embosujeme jednotlivé tvary. Razítky tiskneme vzory, které ručně vymalujeme. Pro dokonční používáme nejrůznější techniky - embosovacé prášky, speciální barvy, gely, třpytky, knoflíčky či mašličky ve stejném designu. Některé kytičky kupujeme již hotové, jiné si vyrábíme sami. Dalším zajímavým doplňkem jsou ručně vyrobené dekorace z polymerové hmoty. Na našich přání tak najdete mrkvičky, sýry, pečivo, dorty i bonboniéry, zmrzliny, vafle či popcorn a pro rybáře třeba žížalky. Většinu použitých krajek ručně háčkujeme. Vyrábíme také voňavé bylinkové pytlíčky, které vyšíváme. Pozor, bylinky v nich jsou z vlastní zahrádky!

Originální přáníčkaNaše přání neobsahují žádné předtištěné texty!

Nemusíte tak zjišťovat, zda přání, které se vám líbí, má také vhodný text. Co napíšete je již jen na vás. Určitě tak uděláte dotyčnému větší radost, než nějakým neosobním a laciným sdělením.

Skladové zásoby

Jelikož co přání to originál, je většina produktů v eShopu skladem jen po jednom kuse. Pokud vyrobíme stejné přání, většinou se v něčem nepatrně liší a tak jej i znovu nafotíme. Změny jsou nejen v použitém papíru - jedna sada obsahuje různé vzory, ale také námi vyrobené dekorace.

Instagram

Najdete nás na Instagramu, kterému se každý den věnujeme. Tam zveřejňujeme všechny naše novinky.
www.instagram.com/rucnipranicka/ 

Facebook

a najdete nás také na Facebooku, kam se automaticky vkládají stejné příspěvky jako na Instagram. Pokud nás chcete podpořit, naše Facebooková adresa je:
www.facebook.com/rucnipranicka