Přání a krabičky na peníze

Přáníčka na peníze a přáníčka v dárkové krabičkce vhodná pro vložení peněz. Každé je 100% originál a ideálním svatební dárkem, dárkem k narozeninám nebo jako odměna k úspěšnému studiu.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání s krabičkou - Retro pivo

Na přáníčku jsou použity originální inzeráty z novin rok vydání 1936. Doplnĕno kopiemi dobových reklam. Obsahuje miniaturu - imitaci skutečného půllitru piva. Dekorace je rovněž na vnitřní straně víka krabičky a vnitřní straně přáníčka. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - A5 Šaty

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou ve formáty A5. Šaty jsou zdobeny krajkou a textilem. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
549 Kč

Přání s krabičkou - Něžné jako vánek

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání díky jemným barvám, sušeným rostlinám a heboučkým květinám působí něžně a nadýchaně. Krabička je potažena jemnou bílou látkou a je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Něžné jako vánek 2

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání díky jemným barvám, sušeným rostlinám a heboučkým květinám působí něžně a nadýchaně. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Vintage

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání působí starodávně a romanticky díky použití drátu s korálky a nažloutlých růží spolu s ruční krajkou. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou, hrana je olemována krajkou s jemně zlatým lemováním, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu 2

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou lemovaná krajkou, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Pruhy a růže

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Moderně pojaté přání s pruhy a růžemi. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč