Slavní malíři

Přáníčka s ručně malovanými uměleckými reprodukcemi obrazů slavných malířů.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přáníčko do obálky Slavní malíři Turner

Přáníčko inspirované obrazem Sněhová bouře na moři od JMW Turnera, jedním z největších anglických mistrů akvarelové krajiny. Přáníčko vhodné pro uměleckou duši, jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Turner 2

Přáníčko inspirované obrazem Déšť, pára a rychlost aneb Velká západní železnice od JMW Turnera, jedním z největších anglických mistrů akvarelové krajiny. Přáníčko vhodné pro uměleckou duši, jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Claude Monet 3

Přáníčko určené třeba pro obdivovatele malíře Clauda Moneta, pro ty, co mají rádi krásné obrazy, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

3D obrázek Divoké vlčí máky Clauda Moneta

3D obrázek inspirovaný obrazem Divoké vlčí máky z období roku 1873, kdy se Monet po návratu z Anglie usadil v Argenteuil, v krajině, která mu nabídla prozkoumat možnosti krajinomalby do hloubky.
2 999 Kč

3D obrázek Raná tvorba Vincenta van Gogha

3D obrázek inspirovaný ranou tvorbou Vincenta van Gogha. V pozadí je místnost z obrazu "Jedlíci brambor". Součástí obrázku je přáníčko.
2 499 Kč

3D obrázek Útesy v Pourville Clauda Moneta

3D obrázek inspirovaný obrazem Útesy v Pourville a další řadou motivů, které poskytlo především okolí Étretatu, odkud pochází některé z jeho nejlepších obrazů mořského pobřeží, skalisek a příboje.
2 999 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Munch

Přáníčko s ručně malovaným obrazem Výkřik určené třeba pro obdivovatele expresionismu, malíře Edvarda Muncha, pro ty, co mají rádi krásné obrazy či navštěvují rádi galerie a výstavy.
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Picasso

Přáníčko určené třeba pro obdivovatele malíře Pabla Picassa, pro ty, co mají rádi krásné obrazy, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný.
399 Kč