Promoce

Přání k významným dnům jako jsou promoce nebo také k úspěšnému dokončení studia na střední škole. A také úspěšné přijímačky na střední školu se můžou oslavit :-)

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přáníčko do obálky Slavní malíři Friedrich

Přáníčko inspirované obrazem Poutník nad mořem mlhy od Caspara Davida Friedricha vhodné pro umělce, milovníky umění, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Turner

Přáníčko inspirované obrazem Sněhová bouře na moři od JMW Turnera, jedním z největších anglických mistrů akvarelové krajiny. Přáníčko vhodné pro uměleckou duši, jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Turner 2

Přáníčko inspirované obrazem Déšť, pára a rychlost aneb Velká západní železnice od JMW Turnera, jedním z největších anglických mistrů akvarelové krajiny. Přáníčko vhodné pro uměleckou duši, jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Claude Monet 3

Přáníčko určené třeba pro obdivovatele malíře Clauda Moneta, pro ty, co mají rádi krásné obrazy, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přání s krabičkou K promoci - Bc.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem Bc.
449 Kč

Přání k promoci MUDr.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem MUDr.
249 Kč

Přání k promoci MUDr. 2

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem MUDr.
249 Kč

Přání k promoci Ing.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem Ing.
249 Kč
Zavřít