Krabičky na přání

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Dárková dekorovaná krabička 15x15 cm

Bílá dárková krabička pro čtvercové přání 14 x 14 cm, kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz.
159 Kč

Dárková dekorovaná krabička 13x23 cm

Bílá dárková krabička pro obdélníkové přání 10,5 x 21 cm, kterou ozdobíme dle Vašeho přání. Ideální pro originální svatební přáníčka, která tak ještě lépe vyniknou. Vhodná také pro vložení peněz
169 Kč

Přání na přání Složka na peníze v krabičce

Výroba složky na peníze 10,5 x 21 cm (bílé/kraft) v bílé dekorované dárkové krabičce 13 x 23 x 2 cm. Přání neobsahuje žádné předtištěné texty. Texty do přání netiskneme. Složka po rozevření obsahuje obálku na peníze o rozměru cca 20 x 9 cm sladěnou s přáníčkem. Zavírání pomocí provázku obtočeným kolem papírových koleček. Na pravé straně je kapsa na přání (bílé rozevírací přání), prostor pro zasunutí dvou dárkových karet (formát platební karty). Složka je ručně vyrobená. Vnitřní část složky je dekorovaná tak, aby ladila s přáníčkem. Přidáváme i dekorovanou visačku, kterou můžete ozdobit dárek, nebo na ní něco hezkého napsat a zasunout do prostoru pro dárkové karty.
1 099 Kč