Retro přáníčka

Přáníčka v retro stylu. U některých jsou použity reklamy z originálních časopisů z 1. republiky, originální dekorace, jako třeba špičky do pera, pečetní vosk, karetní dekorace, krajky a jiné drobnůstky po našich předcích :-)

Většina RETRO přáníček je k dispozici jen po jednom kuse, jelikož nemáme více stejných inzerátů a dekorací.

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání retro koláž Arthur Krupp

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová a dřevĕná dekorace, doplnĕno kovovou dekorací.Použity originální inzeráty Berndorfské továrny na kovové zboží Arthur Krupp, vystřiženo z novin rok vydání 1920. Doplnĕno kopiemi dobových reklam.
249 Kč

Přání retro koláž Bonbony Maršner

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová a dřevĕná dekorace, doplnĕno sklenĕnou dekorací.Použity originální inzeráty na šumivé limonádové bonbony Maršner, vystřiženo z novin rok vydání 1920. Doplnĕno kopiemi dobových reklam.
229 Kč

Přání retro koláž Jízdenka

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová dekorace, vytvořeno z útržků originálu dobových novin a časopisů z let 1898-1930. Doplnĕno jízdenkou z roku 1934 (Prostĕjov - Praha) na III.dĕlnickou olympiádu v Praze.
229 Kč

Přání retro koláž Kvĕt

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová dekorace, vytvořeno z útržků originálu dobových novin a časopisů z let 1898-1930. Dekorační členské známky z roku 1926 svazu krejčíh a výrobců prádla.
199 Kč

Přání retro koláž Mattoni-ho Kysibelka

Základ je rozevírací papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová a dřevĕná dekorace, doplnĕno ručnĕ vyrobenou dekorací - lahvičky kyselky (z polymeru). Použitý originální inzerát na Mattoni-ho Kysibelku Karlovy Vary, vystřiženou z novin rok vydání 1908. Doplnĕno kopiemi dobových reklamních obrázků.
229 Kč

Přání retro koláž Momenty v čase

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová dekorace, vytvořeno z útržků originálu dobových novin a časopisů z let 1898-1930.
229 Kč

Přání retro koláž Mýdlo Jelen

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová a dřevĕná dekorace, polymerová dekorace.Použity originální inzeráty na mýdlo Jelen, vystřiženo z novin rok vydání 1936. Doplnĕno kopiemi dobových reklam mýdla Schicht.
249 Kč

Přání retro koláž Opekta

Základ je papírové přání (karton, gramáž papíru 280g). Papírová a dřevĕná dekorace, doplnĕno dekorací z polmeru.Použity originální inzeráty Opektu - úsporu cukru, Praha VII, Heřmanova 35, vystřiženo z novin rok vydání 1936. Doplnĕno kopiemi dobových reklam.
249 Kč