Produkty otagované jako 'humorné přání'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Velikonoční přání Rozhled

Velikonoční přáníčko plné rozverných kuřátek. Přání s humorem.
249 Kč

Velikonoční přání Létám

Velikonoční přáníčko plné rozverných kuřátek. Přání s humorem.
239 Kč

Vtipné přání - Letecká pošta

Originální humorné přáníčko, ručně kreslené s požitím poštovních známek určené nejen pro filatelisty. S křídly je možné hýbat.
199 Kč

Vtipné přání - Marná snaha

Originální humorné přáníčko, ručně kreslené s požitím poštovních známek určené nejen pro filatelisty. Postava se dá pohybovat tak, že na milion nedosáhne.
199 Kč

Vtipné přání - Hvězdář

Originální humorné přáníčko, ručně kreslené s požitím poštovních známek určené nejen pro filatelisty. Postavu lze do pasu ohýbat.
199 Kč

Vtipné přání - Modrý mauricius

Originální humorné přáníčko, ručně kreslené s požitím poštovních známek určené nejen pro filatelisty. Dvířka se dají otevřít - ukrytá kresba. (Modrý mauricius (odborně označována jako Mauricius Post Office) je mezi nefilatelisty patrně nejznámější poštovní známkou. Zároveň je jednou z nejcennějších známek světa. Známka modré barvy s nominální hodnotou 2 pence byla vydána spolu se známkou červené barvy (červený mauricius) s nominální hodnotou 1 penny 20. září 1847 na ostrově Mauricius.)
199 Kč

Vtipné přání - Velikonoční ostrov

Originální humorné přáníčko, ručně kreslené s požitím poštovních známek určené nejen pro filatelisty. Po odkrytí vejce se zobrazí známka s obrázkem sochy MOAI. (Velikonoční ostrov (v domorodém jazyce Rapa Nui) je ostrov ve východní části Polynésie na jihu Tichého oceánu a je známý díky sochám MOAI )
199 Kč

Vtipné přání - Svatební na obláčku

Originální humorné přáníčko, ručně kreslené. Vhodné jako svatební přání.
199 Kč

Vtipné přání - Svatební Pop-up

Originální humorné přáníčko Pop-up, vhodné jako svatební přání, ručně kreslené postavičky. Na rubovou stranu visačky je možné napsat přání, případně zasunout do kapsy dopis. Po otevření přáníčka se rozevře 3D hrad s rytířem a princeznou.
329 Kč
Zavřít