Produkty otagované jako 'přání na peníze'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Vánoční přání na peníze Koledníci

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Vánoční přání na peníze Anděl

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Přání s taškou Na dárek - Motýlí

Papírová taška s ozdobenou přední částí s motýlky a dvěma visačkami v kapsičkách na které je možné napsat text na rubovou stranu. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Hnízdo

Papírová taška s ozdobenou v přední části kapsou na zip imitující hnízdo s ptáčky . Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s krabičkou K promoci - Bc.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem Bc.
449 Kč

Přání s krabičkou - Pruhy a růže

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Moderně pojaté přání s pruhy a růžemi. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Sušené květy

Něžně růžové svatební přáníčko s krabičkou. Dekorováno sušenými květinami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Vintage

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání působí starodávně a romanticky díky použití drátu s korálky a nažloutlých růží spolu s ruční krajkou. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Suchý květ

Květinové přáníčko s krabičkou ve stylu vintage. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Stůl s 5 šuplíky

Přáníčko v retro stylu určené pro pány. Stůl s pěti šuplíky které obsahují drobnosti a jsou volně uloženy. Na stole je mimo jiné dekorace uložena kniha s čistými papíry. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Černá a bílá

Květinové přáníčko s krabičkou v barvách bílé a černé. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Kytice růží

Květinové přáníčko s krabičkou v něžných růžových barvách. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Kopretinová

Kopretinové přáníčko s krabičkou v jemných barvách. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Believe in dreams

Květinové přáníčko s krabičkou v barvách jemně zelené s bílými kvítky a zlatou konturou na pozadí s doplňky. Nápis "Believe in dreams" = věř snům. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Věř snům

Květinové přáníčko s krabičkou v barvách jemně zelené s bílými květy z textilu a zlatou konturou na pozadí s doplňky. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Natural

Přání ve tvaru knihy v přírodním stylu, opatřený deskami potaženými textilem. Uvnitř je všitý dvoulist s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačka, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Pro vytvoření listů a dekorací byl použit recyklovaný ručně vyráběný papír - ten vyrobili studenti VOŠ Zlín z archivní, nepovedené kresby, nese tak v sobě kus umění a dělá jej výjimečným. Krabička je ozdobená ve stejném stylu a je opatřena visačkou rovněž s možností napsání textu na rubovou stranu.
799 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Krémová s černou

Přání ve tvaru knihy v elegantním stylu v barvách krémové a černé, opatřený deskami se stuhou pro zavázání. Uvnitř je všitý dvoulist s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Krabička je ozdobená ve stejném stylu.
849 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Pán a paní

Přání ve tvaru knihy v hnědo - krémových barvách opatřený deskami s krajkou pro zavázání. Uvnitř jsou všité 2 dvoulisty s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Postavička dámy je vložena volně s možností výměny 3 šatů. Krabička je ozdobená ve stejném stylu jako kniha.
999 Kč