Produkty otagované jako 'přání na peníze'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Vánoční přání na peníze Koledníci

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Vánoční přání na peníze Anděl

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Přání s krabičkou a obálkou Na peníze - Černá a růžová

Přáníčko pro každou příležitost s obálkou a krabičkou v barvách černé a růžové. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s taškou Na dárek - Motýlí

Papírová taška s ozdobenou přední částí s motýlky a dvěma visačkami v kapsičkách na které je možné napsat text na rubovou stranu. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Hnízdo

Papírová taška s ozdobenou v přední části kapsou na zip imitující hnízdo s ptáčky . Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s krabičkou K promoci - Bc.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem Bc.
449 Kč

Přání s krabičkou - Eukalypt

Velkoformátové přáníčko pro každou příležitost s krabičkou v elegantních barvách s eukalyptem a květinami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
599 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou, hrana je olemována krajkou s jemně zlatým lemováním, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu 2

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou lemovaná krajkou, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Hortenzie A5

Přáníčko ve formátu A5 pro každou příležitost s krabičkou. Přáníčko je bílé, krabička kraft. Ručně vyrobené květy barveny inkousty Distress Oxide od Tim Holtz. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
549 Kč

Přání s krabičkou - Hortenzie

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přáníčko je bílé, krabička kraft. Ručně vyrobené květy barveny inkousty Distress Oxide od Tim Holtz. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč
Zavřít