Produkty otagované jako 'slavní malíři'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přáníčko do obálky Slavní malíři Picasso

Přáníčko určené třeba pro obdivovatele malíře Pabla Picassa, pro ty, co mají rádi krásné obrazy, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný.
399 Kč

Přáníčko do obálky Díla starých mistrů - Jan Vermeer

Obraz od nizozemského barokního malíře Jana Vermeera Dívka s perlou vznikla kolem roku 1665. Obraz je často nazývaný jako Mona Lisa severu.
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Munch

Přáníčko s ručně malovaným obrazem Výkřik určené třeba pro obdivovatele expresionismu, malíře Edvarda Muncha, pro ty, co mají rádi krásné obrazy či navštěvují rádi galerie a výstavy.
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Friedrich

Přáníčko inspirované obrazem Poutník nad mořem mlhy od Caspara Davida Friedricha vhodné pro umělce, milovníky umění, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Claude Monet 3

Přáníčko určené třeba pro obdivovatele malíře Clauda Moneta, pro ty, co mají rádi krásné obrazy, ale i jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Turner

Přáníčko inspirované obrazem Sněhová bouře na moři od JMW Turnera, jedním z největších anglických mistrů akvarelové krajiny. Přáníčko vhodné pro uměleckou duši, jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Turner 2

Přáníčko inspirované obrazem Déšť, pára a rychlost aneb Velká západní železnice od JMW Turnera, jedním z největších anglických mistrů akvarelové krajiny. Přáníčko vhodné pro uměleckou duši, jako přání k úspěšnému zakončení studia na střední, vyšší odborné i vysoké škole. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Frida Kahlo

Přáníčko inspirované autoportrétem Fridy Kahlo, mexické malířky s těžkým osudem. Malovala ve stylu původní mexické kultury, kterou mísila s prvky realismu, symbolismu a surrealismu. Ve výrazu Fridiných obrazů vidět nespoutanost školami a akademickými směry. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč

Přáníčko do obálky Slavní malíři Salvador Dalí

Přáníčko inspirované jedním z nejznámějších obrazů Salvadora Dalího - Persistence paměti. Obrázek je ručně malovaný (akryl).
399 Kč
Zavřít