Produkty otagované jako 'věnování peněz'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání Holčička Gorjuss 5

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou dekorací.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 10

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný - akvarel. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
259 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 11

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno provázkem, kovovou dekorací a mini kolíčkem. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč 200 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 12

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Vánoční přání na peníze Koledníci

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Vánoční přání na peníze Anděl

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Přání s taškou Na dárek - Motýlí

Papírová taška s ozdobenou přední částí s motýlky a dvěma visačkami v kapsičkách na které je možné napsat text na rubovou stranu. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Hnízdo

Papírová taška s ozdobenou v přední části kapsou na zip imitující hnízdo s ptáčky . Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s krabičkou K promoci - Bc.

Blahopřání k úspěšnému zakončení studia na vysoké škole s titulem Bc.
449 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou, hrana je olemována krajkou s jemně zlatým lemováním, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Dekorace v rámu 2

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Dekorace sušených rostlin, textilu a papíru v dřevěném rámu. Krabička je potažena hrubou látkou lemovaná krajkou, ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Složka na peníze s krabičkou Kniha s květy

Čtvercové přání ve tvaru knihy s květinami v podobě složky s krabičkou zdobenou ve stejném stylu. Uvnitř je obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text z rubové, bílé strany.
599 Kč

Přání s krabičkou - Pruhy a růže

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Moderně pojaté přání s pruhy a růžemi. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Sušené květy

Něžně růžové svatební přáníčko s krabičkou. Dekorováno sušenými květinami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Vintage

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání působí starodávně a romanticky díky použití drátu s korálky a nažloutlých růží spolu s ruční krajkou. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Něžné jako vánek

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání díky jemným barvám, sušeným rostlinám a heboučkým květinám působí něžně a nadýchaně. Krabička je potažena jemnou bílou látkou a je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Něžné jako vánek 2

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Přání díky jemným barvám, sušeným rostlinám a heboučkým květinám působí něžně a nadýchaně. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - A5 Šaty

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou ve formáty A5. Šaty jsou zdobeny krajkou a textilem. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
549 Kč

Přání s krabičkou - Retro pivo

Na přáníčku jsou použity originální inzeráty z novin rok vydání 1936. Doplnĕno kopiemi dobových reklam. Obsahuje miniaturu - imitaci skutečného půllitru piva. Dekorace je rovněž na vnitřní straně víka krabičky a vnitřní straně přáníčka. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč