Produkty otagované jako 'věnování peněz'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Přání Holčička Gorjuss 5

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou dekorací.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 10

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný - akvarel. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
259 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 11

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno provázkem, kovovou dekorací a mini kolíčkem. Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč 200 Kč

Přáníčko Holčička Gorjuss 12

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300g). Dekorace z papíru, obrázek ručnĕ malovaný, doplnĕno mašličkou a kovovou.Rozmĕr přání 10,5 x 21 cm je vhodný pro vložení bankovek.
249 Kč

Vánoční přání na peníze Koledníci

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Vánoční přání na peníze Anděl

Vánoční přáníčko na peníze. Obálku lze zpod dekorace vysunout. Po rozvázání provázku můžete vložit např. peníze, vstupenky, letenky, kreditní karty ap.
249 Kč 199 Kč

Přání s taškou Na dárek - Motýlí

Papírová taška s ozdobenou přední částí s motýlky a dvěma visačkami v kapsičkách na které je možné napsat text na rubovou stranu. Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s taškou Na dárek - Hnízdo

Papírová taška s ozdobenou v přední části kapsou na zip imitující hnízdo s ptáčky . Součástí je i přáníčko zdobeno tak, aby ladilo stejně jako taška.
499 Kč

Přání s krabičkou - Pruhy a růže

Přáníčko pro každou příležitost s krabičkou. Moderně pojaté přání s pruhy a růžemi. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Sušené květy

Něžně růžové svatební přáníčko s krabičkou. Dekorováno sušenými květinami. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Suchý květ

Květinové přáníčko s krabičkou ve stylu vintage. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Stůl s 5 šuplíky

Přáníčko v retro stylu určené pro pány. Stůl s pěti šuplíky které obsahují drobnosti a jsou volně uloženy. Na stole je mimo jiné dekorace uložena kniha s čistými papíry. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Černá a bílá

Květinové přáníčko s krabičkou v barvách bílé a černé. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Přání s krabičkou - Believe in dreams

Květinové přáníčko s krabičkou v barvách jemně zelené s bílými kvítky a zlatou konturou na pozadí s doplňky. Nápis "Believe in dreams" = věř snům. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Natural

Přání ve tvaru knihy v přírodním stylu, opatřený deskami potaženými textilem. Uvnitř je všitý dvoulist s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačka, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Pro vytvoření listů a dekorací byl použit recyklovaný ručně vyráběný papír - ten vyrobili studenti VOŠ Zlín z archivní, nepovedené kresby, nese tak v sobě kus umění a dělá jej výjimečným. Krabička je ozdobená ve stejném stylu a je opatřena visačkou rovněž s možností napsání textu na rubovou stranu.
799 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Přírodní s ptáčky

Přání ve tvaru knihy opatřené deskami a stuhou pro zavázání. Uvnitř jsou všité 2 dvoulisty s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Krabička je ozdobená ve stejném stylu jako kniha.
999 Kč

Kniha na peníze s krabičkou Květinová

Přání ve tvaru knihy opatřené deskami a krajkou pro zavázání. Uvnitř jsou všité 2 dvoulisty s dekorací, obálka na peníze nebo na cokoliv jiného (letenky, vstupenky, ...), přáníčko pro Váš text s blahopřáním a visačky, na které je také možnost napsat text na rubovou stranu. Krabička je ozdobená ve stejném stylu jako kniha.
999 Kč

Přání s krabičkou - Housle

Přáníčko s krabičkou pro milovníky hudby. Housle jsou ručně vyrobeny. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
449 Kč

Přání s krabičkou - Elegantní přání

Elegantní přáníčko v luxusní černé krabičce ke každé příležitosti. Přání je na bílém podkladu. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
599 Kč

Přání s krabičkou - Modrá a bílá

Romantické přáníčko s krabičkou v barvách modré a bílé. Krabička je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem.
499 Kč