Produkty otagované jako 'voňavé přáníčko'

Seřadit podle
Zobrazit na stránku

Voňavé přání Levandule maxi 1

Základ je rozevírací papírové přání (bílý, gramáž papíru 300g). Papírová dekorace, ruční papír, vyšívaná, ručnĕ šitý, vyšívaný a háčkovaný pytlíček plnĕný bylinkou Levandulí (z naší BIO zahrádky), doplnĕno stuhou.
249 Kč 200 Kč

Přání s krabičkou Na peníze - Bylinky smĕs 1

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300 g). Papírová dekorace, doplnĕná bylinkami z naší BIO zahrádky v malých sáčcích - tymián, levandule, mák, pampeliška, jetel, svlačec. Visačky jsou na rubu bílé pro možnost napsaní textu. Ozdobená polepem je i zadní strana přáníčka. Krabička má rozmĕr 15,5 x 15,5 x 2 cm. Je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem. Vhodná také pro vložení penĕz.
360 Kč

Přání s krabičkou Na peníze - Bylinky smĕs 3

Základ je rozevírací papírové přání (bílé, gramáž papíru 300 g). Papírová dekorace, doplnĕná bylinkami z naší BIO zahrádky v malých sáčcích - čekanka, černý bez, jetel, dobromysl, levandule, sedmikráska. Visačky jsou na rubu bílé pro možnost napsaní textu. Ozdobená polepem je i zadní strana přáníčka. Krabička má rozmĕr 15,5 x 15,5 x 2 cm. Je ozdobena tak, aby ladila s přáníčkem. Vhodná také pro vložení penĕz.
360 Kč

Voňavé přání Levandule s konvičkou

Přáníčko které potěší s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s levandulí z naší BIO zahrádky.
249 Kč

Voňavé přání Meduňka

Přáníčko které potěší s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s meduňkou z naší BIO zahrádky.
249 Kč

Voňavé přání Máta

Přáníčko které potěší s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s mátou peprnou z naší BIO zahrádky.
249 Kč

Voňavé přání Levandule s motýlkem

Přáníčko které potěší s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s levandulí z naší BIO zahrádky.
249 Kč

Voňavé přání Čaj pro tebe - dobromysl

Voňavé přáníčko s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s dobromyslí z naší BIO zahrádky. Nápis "Tea for you" - Čaj pro tebe.
249 Kč

Voňavé přání Čaj pro tebe - měsíček

Voňavé přáníčko s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s měsíčkem lékařským z naší BIO zahrádky. Nápis "Tea for you" - Čaj pro tebe.
249 Kč

Voňavé přání Všechno nejlepší - jahodník

Přáníčko s ručně vyšitým a obháčkovaným sáčkem s jahodníkem obecným z naší BIO zahrádky. Nápis "Best wishes" - Všechno nejlepší.
249 Kč